Radosław Osika


Wykształcenie: absolwent Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. Jana Szczepanika w Tarnowie

Praca: sołtys Jodłówki Tuchowskiej oraz radny Rady Miejskiej w Tuchowie

Zainteresowania i hobby: pasjonuję się historią Jodłówki Tuchowskiej jak i całego regionu, interesuję się walorami przyrodniczymi Pogórza Ciężkowickiego.  W wolnym czasie śledzę mecze piłki nożnej – rozgrywki w ligach krajowych i europejskich.

Praca społeczna/dodatkowa: od 2012 r. jestem prezesem Stowarzyszenia Rozwoju Jodłówki Tuchowskiej i Jej Mieszkańców, które prężnie działa na terenie mojej miejscowości, a jego działania są widoczne również w Gminie Tuchów jak i Powiecie Tarnowskim. Realizujemy potrzeby mieszkańców, a zakres naszych działań ogranicza tylko nasza wyobraźnia.

Moje atuty: potrafię rozmawiać i słuchać ludzi. Rzetelnie podchodzę do obowiązków oraz ambitnie je realizuję. Uważam, że znajomość mieszkańców jak i terenu w którym działam, to największy atut jaki posiadam.

Moja wizja na NOWĄ GMINĘ TUCHÓW:

– zwiększenie do maksimum udziału mieszkańca w decydowaniu o kształcie i wyglądzie przestrzeni publicznej – oddolny głos mieszkańców;

– wsparcie organizacji pozarządowych jako równego partnera Gminy;

– pragnę również, aby potencjał turystyczny naszego regionu został wykorzystany w pełni i był nowym źródłem finansowania gospodarstw domowych mieszkańców oraz budżetu Gminy.

 

Szanowny Wyborco!

Jeśli uważasz, że jestem godny Cię reprezentować, proszę, oddaj na mnie głos, a ja ze swojej strony dołożę starań, aby Cię nie zawieść!

NIECH WYGRA GMINA TUCHÓW!


Jodłówka Tuchowska:

Najdalej od Tuchowa, wśród lasów jodłowych,
Tworząc gminy granicę, gdzie wschód południowy
Leży Jodłówka – wieś największa w gminie,
Od Beskidów po Tatry panoramą słynie.