Małgorzata Michalik


żona, matka dwóch córek

Wykształcenie: magister handlu zagranicznego na Wydziale Stosunków Międzynarodowych

Praca: koordynator projektów w Centrum Zdrowia Tuchów

Zainteresowania i hobby: od dawna fascynuje mnie sztuka, a przede wszystkim malarstwo. W wolnych chwilach praca przy sztaludze pozwala mi na relaks i rozładowanie emocji. Wytchnieniem od codziennych obowiązków jest również projektowanie nowych nasadzeń roślin w przydomowym ogrodzie. Kontakt z przyrodą jest sposobem na stres.

Praca społeczna/dodatkowa: w zajęciach poza pracą wspieram działania Inicjatywy społecznej „Powietrze Tuchów”. Angażuję się w tworzenie nowych inicjatyw razem z pozostałymi członkami na rzecz czystego powietrza. Angażuję się w Nieformalnym Klubie Motoryzacji, Historii i Turystyki jako niepisany prezes Klubu. Organizuję rajdy, zloty, spotkania pasjonatów „starej blachy”. Współtworzę stronę klubową oraz stronę w mediach społecznościowych.

Moje atuty: bardzo duża łatwość dostosowania się do zmian i nowego środowiska, analityczne myślenie, umiejętności organizacyjne, umiejętność szybkiego uczenia się, umiejętność zarządzania projektem wg PRINCE 2.

Moja wizja na NOWĄ GMINĘ TUCHÓW:

– rozwój Gminy w każdym aspekcie

– wsparcie nowych przedsiębiorców, zachęcanie ich poprzez szkolenia, pokazywanie jakie są możliwości;

– Gmina otwarta dla mieszkańców pod względem informacyjnym, możliwości wsparcia społecznego;

– poszerzenie oferty ogólnodostępnych wydarzeń kulturalno – turystycznych, popartych wysokim zapleczem gastronomiczno – hotelarskim.

 

Szanowny Wyborco!

Jeśli uważasz, że jestem godna Cię reprezentować, proszę, oddaj na mnie głos, a ja ze swojej strony dołożę starań, aby Cię nie zawieść!

NIECH WYGRA GMINA TUCHÓW!


Mój okręg wyborczy ma nr 13 i obejmuje ulice: Józefa Bema, Jana Florkowskiego, Jana Pawła II,
Kolejowa, os. Centrum, Polna, prof. Stanisława Grochmala, Szpitalna, Stefana
Żeromskiego, Władysława Reymonta, Wspólna