Agnieszka Szymańska


Wykształcenie: magister psychologii na Wydziale Nauk Społecznych Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, studia podyplomowe w zakresie socjoterapii na Akademii Pedagogicznej w Krakowie oraz szkoła trenerów we Wrocławskiej Pracowni Psychoedukacji i Terapii „Plus”.

Praca zawodowa: kilkunastoletnie doświadczenie w poradnictwie psychologicznym; obecnie psycholog w Powiatowej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Tarnowie, Filia w Tuchowie oraz w Domu Pogodnej Jesieni w Tuchowie.

Praca społeczna/dodatkowa: od wielu lat działam jako wolontariusz w ramach Zespołu Misyjnego „Wschód” prowadząc wakacyjne turnusy rekolekcyjne oraz organizując pomoc charytatywną dla dzieci i młodzieży z krajów Europy Wschodniej; jestem członkiem zarządu Zespołu. Pracuję również w ramach wolontariatu w diecezjalnej Poradni Specjalistycznej Arka w Tarnowie. Współtworzę strony internetowe tych organizacji w mediach społecznościowych. Wspieram działania na rzecz czystego powietrza prowadzone przez inicjatywę „Powietrze Tuchów”.

Zainteresowania i hobby: w wolnym czasie lubię podróżować, poznawać ciekawe miejsca i ludzi. Fascynuje mnie przyroda, z przyjemnością pracuję na przydomowej działce.

Moje atuty: umiejętność pracy w zespole i zarządzania zasobami ludzkimi, umiejętność przystosowania się i pracy w zmieniających się warunkach, otwartość i dyspozycyjność. Konsekwentnie dążę do wyznaczonego sobie celu. W pracy na rzecz Gminy chcę wykorzystać moje doświadczenie pracy z różnymi grupami społecznymi.

Moja wizja na nową Gminę Tuchów:

Uważam, że Gmina Tuchów posiada potencjał do rozwoju, który należy realizować m. in. poprzez.:

– stworzenie lepszych warunków dla rozwoju lokalnej przedsiębiorczości;

– zwiększenie atrakcyjności turystycznej oraz poprawę zaplecza sportowo-rekreacyjnego;

– większą otwartość na realne potrzeby i inicjatywy mieszkańców;

– transparentność podejmowanych w Gminie działań.

 

Szanowny Wyborco!

Jeśli uważasz, że jestem godna Cię reprezentować, proszę, oddaj na mnie głos, a ja ze swojej strony dołożę starań, aby Cię nie zawieść!

NIECH WYGRA GMINA TUCHÓW!


Mój okręg wyborczy ma nr 11 i obejmuje ulice:

Fryderyka Chopina, Ignacego Daszyńskiego, Głęboka, Ignacego Jana Paderewskiego, Jana III Sobieskiego, Kąpielowa, Krótka, Łowiecka, Ogrodowa, Okólna, Piotrowskiego, Podwale, Rolnicza, Rynek, Stroma, Tadeusza Kościuszki, Władysława Szafera, Wróblewskiego, Zielona, Ziołowa